Jezelf of een ander verwennen met een fijn pakket onder de kerstboom? Dr. Organic heeft een aantal fijne natuurlijke verzorgingspakketjes samengesteld, waaronder de Manuka honey moisture gift set. De set bestaat uit een toilettasje, rescue cream, skin lotion en hand & nail cream.
Deze verzorgingsset ruikt heerlijk dankzij de Manuka honing. Daarnaast bevat het ook ingrediënten als cacaoboter, sheaboter en vitamine E. Dit zorgt voor een zachte, gave en mooi verzorgde huid.
Dr. Organic is tegen dierproeven en geschikt voor vegetariërs. De producten van Dr. Organic zijn vrij van parabenen, SLS, synthetische kleurstoffen, DEA, ftalaten, Petrolatum, glycol, BHT, isothiazolinonen, minerale olie en siliconen.
Skin lotion
De skin lotion zit in een grote tube en bevat 200 ml. De tube zelf is wit met oranje details en de afbeelding van een honingraat erop.
De skin lotion heeft herstellende en verjongende eigenschappen, dankzij de organische Manuka honing. Het helpt het natuurlijke vochtgehalte van de huid op peil te houden. Hierdoor voelt de huid gezond, zijdezacht en in perfecte conditie.
De skin lotion heeft subtiele licht zoete geur van honing. In het begin kan de geur een beetje wennen zijn, maar ik vind het een erg aangename geur die lang blijft hangen.
Je hebt niet veel product nodig, hij smeert fijn uit en trekt goed in. Geen last van vettige laagjes die achterblijven op de huid.
Hand & nail cream
De hand & nagel crème zit in een tube van 125 ml. De crème zorgt voor een intensieve 12 uur durende verzorging (redding) van je handen en nagels. Ideaal met deze koude temperaturen.
Red je handen van droogheid en herstel het vochtgehalte met de intensief verzorgende Manuka honey hand & nail cream.
De hand & nagel crème ruikt iets sterker/frisser van geur dan de skin lotion. Hij smeert fijn uit en trekt goed in, waardoor er geen vettige laagjes achterblijven op de huid. Ook hier heb je niet veel product van nodig.
Rescue cream
De Manuka honey rescue cream is zowel geschikt voor het gezicht als voor je lichaam. Een multifunctioneel potje. De rescue cream zit in een stevig glazen potje, wat het meteen een luxere uitstraling geeft.
De rescue cream werkt verzachtend, herstellend en kalmerend voor de huid. Het hersteld de beschadigde, droge, gevoelige en geïrriteerde huid.
Het bevat onder andere Manuka honing, Aloë Vera blad sap, Bijenwas, Zoete amandel olie, Rozenbottelolie, hyaluronzuur en vitamine E.
De geur van Manuka honing in de rescue cream is heel subtiel aanwezig. Hij smeert fijn uit en je hebt er niet veel van nodig. Wel blijft deze crème licht vettig aanwezig op de huid van mijn gezicht. Hierdoor gebruik ik hem zelf alleen in de avond/als ik naar bed ga.
Het kan zijn dat de crème wat vettig blijft op mijn gezicht, doordat ik een vette t-zone heb. Ik heb de rescue cream ook op mijn armen en benen geprobeerd en daar trekt hij wel goed in zonder vettig laagje achter te laten.
Swatches
Skin lotion Hand & Nail cream Rescue cream
De Manuka honey moisture gift set kost €14,99 en daarvoor heb je 3 full size producten en een toilettasje.
* Deze review/post is tot stand gekomen in samenwerking met een merk/bedrijf. Lees mijn disclaimer.
Echt iets voor mij, ik hou van de geur van honing, beetje old school, maar ik vind het heerlijk, zeker in de winter!
Dank voor de review! Lijken mij heerlijke producten! Leuk om cadeau te geven of gewoon voor jezelf natuurlijk :-).
Goed idee voor met de feestdagen. En ook nog eens leuk verpakt!
Een mooie set producten! Je geeft aan dat ze voor vegetariërs zijn. Welke dierlijke producten zitten erin dat ze niet veganistisch zijn?
De bijenwas. 😉
Lijken me leuke producten om te krijgen of cadeau te geven.
Dit lijkt me een fijn setje! Vooral die rescue creme, de prijs valt me ook heel erg mee. Ik snap dat je die creme dan voor de avond gebruikt
Ik vind de prijs zelf ook echt alles meevallen.
wat een fijne set!! en honing doet het altijd goed 😀
Wat een mooie producten! Fijn artikel