Voor nog geen 2 euro scoorde ik laatst bij de DM deze hyaluron serum ampullen van het merk Schaebens. Schaebens is het nummer 1 merk in Duitsland als het aankomt op gezichtsverzorging. Dat maakt nieuwsgierig..
De ampullen zitten in een plastic strip met daar omheen een kartonnen verpakking. Niet heel spannend, maar de nodige informatie staat erop.
Het hyaluron serum van Schaebens verbetert de huidvochtigheid tot 48%, laat droge plekken verdwijnen en beschermt de huid van binnenuit.
Ingrediënten: Aqua, Alcohol Denat., Sodium Hyaluronate, Aminomethyl Propanol, Benzyl Alcohol, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Parfum, Phenoxyethanol.
Bevat géén PEGs, silicone, paraffine en/of kleurstoffen.
Bewaar de ampullen staand/rechtop. Koel, droog en uit het zonlicht bewaren.
De ampullen langs de geperforeerde rand een paar keer buigen en dan afscheuren. Buig de kop van het ampul naar achteren en leg het serum in je handpalm. Verdeel over je handen en breng aan op gezicht, hals en decolleté. Zachtjes inmasseren, laat een paar minuten intrekken en ga dan verder met je huidverzorgingsroutine.
Regelmatig gebruiken voor optimaal resultaat.
Je huid kan zo af en toe wel een boost gebruiken, zo ook die van mij. Helemaal met de droge lucht binnen in huis kan een extra boost voor de huid geen kwaad.
Het serum ruikt in eerste instantie voornamelijk naar alcohol, maar gelukkig vervliegt deze geur en is het serum geurloos. Eerst lijkt het plakkerig op de huid, maar het trekt ontzettend snel in. Het geeft in het begin een wat trekkend gevoel aan de huid, maar ook dit verdwijnt na een paar minuten.
Mijn huid voelt direct na het intrekken van het serum super zacht aan. Doordat het goed intrekt, kun je er gewoon met andere verzorging of zelfs met je make-up overheen. Zelf breng ik de ampullen aan na het douchen.
Het trekkerige gevoel in het begin vind ik niet zo prettig, maar dit gevoel trekt gelukkig vrij snel weg. Ik vond het hele fijne ampullen en zou ze zeker nog eens aanschaffen.
Het hyaluron serum van Schaebens is geen 3-daagse kuur, je gebruikt gewoon een ampul wanneer jouw huid wel een vochtboost kan gebruiken.
Te koop bij de DM (Duitsland) voor €1,95 (3 ampullen x 1 ml).
Goede tips over het bewaren ervan! En wat een koopje!
Goede tips over het bewaren ervan! En wat een koopje!
Ik heb nog nooit een serum gebruikt, is het ook extra voedend na zonnestralen?
Het hyaluronzuur serum is niet specifiek gericht op na blootstelling aan uv-straling. Een serum is op heel geconcentreerde basis en vaak bevat het meer actieve bestanddelen. Ik zou in jouw geval gaan voor een hydraterend/moisturizing serum. Kruidvat verkoopt zoiets bijvoorbeeld ook.
ik ben gek op serums en gebruik ze ook elke dag en dit is heel goedkoop vergeleken die ik heb haha
Welke gebruik jij? 🙂
ik ben gek op serums en gebruik ze ook elke dag en dit is heel goedkoop vergeleken die ik heb haha
Nog nooit gebruikt, maar klinkt in ieder geval erg goed. Moet ik onthouden.
N9g nooit eerder van gehoord. Wel goedkoop zeg. Gebruik regelmatig maskers en serums omdat ik er altijd zo van kan genieten.
Schaebens is een Duits merk, dus waarschijnlijk ook alleen in Duitsland verkrijgbaar.
N9g nooit eerder van gehoord. Wel goedkoop zeg. Gebruik regelmatig maskers en serums omdat ik er altijd zo van kan genieten.
Schaebens is een Duits merk, dus waarschijnlijk ook alleen in Duitsland verkrijgbaar.
Lang leve de DM. Wat zijn ze daar toch altijd vriendelijk geprijsd. Helaas kan ik er nu niet meer naartoe, vanwege corona…
Ik gebruik eigenlijk nooit serums of maskers… wellicht moet ik er eens aan beginnen. Oh en ik vind die alcohol geur stiekem wel lekker ruiken haha.
Oh deze heb ik ook nog liggen bedenk ik me nu haha! Toch maar eens proberen.
Oh deze heb ik ook nog liggen bedenk ik me nu haha! Toch maar eens proberen.
Hmmm deze serums spreken mij wel aan. Ze lijken me heerlijk om te gebruiken
Dat klinkt goed! Ik ga hiervoor kijken als ik weer een keer in Duitsland ben
Dat klinkt goed! Ik ga hiervoor kijken als ik weer een keer in Duitsland ben