De nieuwe limited edition van Rituals: The Ritual of Seshen is er! Uiteraard ben ik meteen naar de dichtstbijzijnde Rituals gegaan om de nieuwe geur te ruiken en uit te proberen in de winkel. Ik kocht uiteindelijk de foaming shower gel, de body milk en de travel eau de parfum. Ga je mee op reis langs de oevers van de Nijl? ππ
Ga mee op reis langs de zonovergoten oevers van de Nijl met deze rijk schuimende shower foam van The Ritual of Seshen. Verrijkt met lotusbloem β ook wel seshen genoemd β en delicate oranjebloesem, reinigt en verzorgt de formule je huid intensief. Dankzij de hydraterende en verzachtende ingrediΓ«nten voelt je huid zijdezacht aan. De geur opent fris en groen, met de zoete elegantie van oranjebloesem en een sprankelende citrusnoot die doen denken aan een zomerse bries.
.
Lotusbloem & oranjebloesem
De formule is geΓ―nspireerd door beautyroutines uit het Oude Egypte. Zowel oranjebloesem als lotusbloem (de Seshen) zijn al eeuwen geliefd om hun verfijnde geur en verzorgende eigenschappen. Oranjebloesem heeft een zachte, zoete geur en staat bekend om haar kalmerende, hydraterende werking voor de huid. Verwacht een frisse, groene en zonnige geurbeleving.
.
IngrediΓ«nten
Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Butane, Glycerin, Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Extract, Nelumbo Nucifera (Lotus) Flower Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Sorbitol, Propane, Sodium Benzoate, Citric Acid, Propylene Glycol, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Hexyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone.
Gebruik
Deze gel verandert al voor contact met water in een heerlijk luchtig schuim. EΓ©n pompje is genoeg voor het hele lichaam. Sluit je ogen en laat je zintuigen meevoeren.
Fluweelzachte, luchtige formule
Zijdezachte huid
Frisgroene, zomerse geur
Verrijkt met lotusbloem en oranjebloesem
Vegan vriendelijk
Reinigt mild
Hydrateert intensief
Huid voelt fris en zijdezacht
.
Wat vind ik ervan?
Ik moest wel even wennen aan de geur toen ik hem voor de eerste keer rook. Het is wat mij betreft wel echt een heerlijk frisse geur voor de zomer. De geur opent fris en groen, gevolgd door een zoete elegantie van oranjebloesem. De frisse noten in het begin vind ik persoonlijk wat minder aantrekkelijk, maar die wordt vrij snel overheerst door de zoete noten van oranjebloesem. Na gebruik voelt mijn huid heerlijk zacht aan en blijft de frisse zomerse geur met een zoete hint nog lang hangen (nog langer in combinatie met de body milk). De verpakking is een stuk simpeler dan die van de vorige collectie: Intuitia, maar hij past qua kleuren wel goed bij de zomermaanden.
Een review van de body milk en de travel eau de parfum volgen binnenkort.
200 ml | β¬10,90
Heb jij de nieuwe limited edition: The Ritual of Seshen al geroken?







